Co to jest Internet Speedway Quiz?

Zarząd_ISQ
Site Admin
Posty: 248
Rejestracja: 25 paź 2020, 12:54

Co to jest Internet Speedway Quiz?

Post autor: Zarząd_ISQ »

Obrazek

Historia żużla to temat, który pasjonuje niewielu kibiców tej pięknej dyscypliny sportu. Któż z fanów czarnego sportu potrafi powiedzieć, kto był pierwszym Indywidualnym Mistrzem Świata pochodzącym z Polski? Jeśli wiesz, że był nim Jerzy Szczakiel, to Twoje miejsce jest właśnie w Internet Speedway Quiz.

ISQ to quiz wiedzy o żużlu. Tematyka to zarówno ostatnie sezony i mecze, jak i lata przedwojenne. Wielu z quizowiczów obudzonych w środku nocy potrafi wyrecytować na wyrywki, kto w danym roku był mistrzem świata. Pytamy o wszystkie rozgrywki klasycznego żużla, zawodników, kluby.

Jak wygląda bieg w Internet Speedway Quiz? Spotykamy się na specjalnym czacie, gdzie rozgrywamy zawody indywidualne, jak i drużynowe. W jednym biegu startuje czterech zawodników. W pewnym momencie sędzia daje sygnał i zadaje pytanie, które widzą tylko uczestnicy biegu. Kilka sekund, kojarzenie faktów i odpowiedzi - jedna za drugą.

Wygrywa najszybszy i dostaje trzy punkty. Każdy z uczestników biegu ma cztery próby. Liczy się nie tylko kojarzenie historii żużla, ale też szybkość pisania. Jesteś mistrzem klawiatury? Możesz być w czołówce ISQ!

Internet Speedway Quiz to zabawa, która powstała na początku XXI wieku. Za nami już trzynaście sezonów pełnych żużlowych emocji. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę o czarnych sporcie? Czekamy na Ciebie! Tu możesz zacząć poszukiwania klubu. Nie zwlekaj, zrób to już teraz!