Zakłady, zakładziki

Wolna amerykanka, tematy pozaquizowe.
Aszotek
Posty: 1154
Rejestracja: 22 paź 2020, 18:23

Zakłady, zakładziki

Post autor: Aszotek »

Nie mam na myśli bukmacherki, ale oczywiście też tutaj pasuje :P

Natomiast na myśli mam różne zakłady między nami. Pochwałę się, że na przykład czekają na mnie dwie flaszki od Kleczesia i Citasa, którzy nie docenili przed sezonem juniorów Falubazu :P

Ale do pierwszego zakładu wywołuję Paboła - na pewno będzie pamiętał, dlaczego :) Proponuję zakladzik o 100 złotych na koszty utrzymania isq o to samo, co kiedyś, tylko trochę inaczej. Mianowicie, stawiam, że na koniec sezonu będę miał niższą średnią niż Bartass. A że zakład pewnie wygram, to dla odmiany kasę wpłaca zwycięzca zakładu. Paboł, przyjmujesz? :D

bartass
Posty: 78
Rejestracja: 25 paź 2020, 22:26

Re: Zakłady, zakładziki

Post autor: bartass »

Bartass w tym sezonie oficjalnie skupia się na skokach i sezonie zimowym,

Wizja trenera Plonka dotycząca mnie w pierwszym składzie może spowodować utrudnienia w walcę o jakąkolwiek średnią biegopunktową.

Aszotek
Posty: 1154
Rejestracja: 22 paź 2020, 18:23

Re: Zakłady, zakładziki

Post autor: Aszotek »

bartass pisze: 01 gru 2020, 23:04 Bartass w tym sezonie oficjalnie skupia się na skokach i sezonie zimowym,

Wizja trenera Plonka dotycząca mnie w pierwszym składzie może spowodować utrudnienia w walcę o jakąkolwiek średnią biegopunktową.
Ten Plonek to taki sam kat jak nasz Levis!

Awatar użytkownika
Paboł
Posty: 426
Rejestracja: 22 paź 2020, 21:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Zakłady, zakładziki

Post autor: Paboł »

Radek, chyba nie rozumiem wszystkich zawiłości związanych z tym zakładem (może po prostu jest już późno?), ale zgoda.
Od razu jednak zaznaczę cytując Saletę po rewanżu z Najmanem. Trzeciej walki nie będzie!

Aszotek
Posty: 1154
Rejestracja: 22 paź 2020, 18:23

Re: Zakłady, zakładziki

Post autor: Aszotek »

Paboł pisze: 02 gru 2020, 00:09 Radek, chyba nie rozumiem wszystkich zawiłości związanych z tym zakładem (może po prostu jest już późno?), ale zgoda.
Od razu jednak zaznaczę cytując Saletę po rewanżu z Najmanem. Trzeciej walki nie będzie!
Takie nawiązanie do starych czasów, tylko teraz w sposób, na którym ISQ może tylko skorzystać :-)
A że zakładam, że patrząc, jakim żużlowym debilem się stałem przez nikłe zainteresowanie tym sportem przez 9 lat, to Bartass pewnie "zje mnie na śniadanie" ;) Tym samym skoro znaaaacznie bardziej prawdopodobne jest, że Bartass będzie miał wyższą średnią, to zakładam się, że ja będę miał niższą (:D), a jednocześnie skoro to prawie pewne, wyjątkowo stówkę płaci wygrany w zakładzie :D
A w ten sposób Bartass też ma motywację, by śrubować średnią :P

bartass
Posty: 78
Rejestracja: 25 paź 2020, 22:26

Re: Zakłady, zakładziki

Post autor: bartass »

Nie no, proszę nie narzucać mi presji na powrót. Może w przyszłym sezonie.

Jestem wypalony żużlowo i na razie tylko śledzę sytuację. Duży plus, że nudy na forum nie ma :mrgreen:

Pozdrawiam!

Aszotek
Posty: 1154
Rejestracja: 22 paź 2020, 18:23

Re: Zakłady, zakładziki

Post autor: Aszotek »

Chyba poleci kolejna kasa na dobro isq ode mnie :-)

Dawaj Bartass, po prostu pojedź swoje w ostatniej kolejce :D

Aszotek
Posty: 1154
Rejestracja: 22 paź 2020, 18:23

Re: Zakłady, zakładziki

Post autor: Aszotek »

Teraz sam widzę, jaki ten zakład był pokręcony 😂

A wiec... gratulacje Bartass za lepsza średnia ode mnie :D Pabol - wygrałem zakład, wiec... wpłacam niniejszym stówkę do Kaspera :)

Awatar użytkownika
Paboł
Posty: 426
Rejestracja: 22 paź 2020, 21:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Zakłady, zakładziki

Post autor: Paboł »

Dobrze :)

Przyznam, że do teraz nie kumam tego zakładu, ale skoro twierdzisz, że Ty wpłacasz, to Ci wierzę i chwała dla Ciebie :)

Odpowiedz

Wróć do „Hyde Park”