Jesteś nowy? Sprawdź, gdzie możesz startować w ISQ!

Witek
Site Admin
Posty: 1163
Rejestracja: 22 paź 2020, 22:02

Jesteś nowy? Sprawdź, gdzie możesz startować w ISQ!

Post autor: Witek »

Cześć,

Cieszymy się, że do nas dołączyłeś. Nasza gra istnieje od ponad 20 lat, ale wciąż czekamy na nowych zawodników. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że debiutantom w Internet Speedway Quiz jest się trudno przebić. Ale pomożemy Wam! Zrobimy wszystko, byście czerpali przyjemność ze startów w ISQ.

Pierwszy krok masz już za sobą. Zarejestrowałeś się na Forum ISQ i zajrzałeś tutaj. Teraz powinno być już tylko łatwiej. Jest kilka dróg do tego, by startować w ISQ. Oto kilka kroków, które powinieneś wykonać.

1. Istnieje specjalna drużyna właśnie dla Ciebie. To SMS ISQ! To zespół złożony z debiutantów, gdzie trenerzy stawiają jako priorytet dawanie Wam szansy. Skontaktuj się z głównym trenerem SMS ISQ - Witkiem. Może być PW na forum lub wiadomość prywatna na messendżerze (Łukasz Witczyk -> https://www.facebook.com/witczykl ). Zostaniesz dopisany do kadry i na pewno wystartujesz w rozgrywkach II ligi. SMS czeka na Ciebie!

2. Liga Dwójek. Wystarczy, że dasz znać tutaj: viewtopic.php?t=946 a Boski czyli koordynator Ligi Dwójek z pewnością się Tobą zajmie. Znajdzie Ci kolegę do pary i będzie startować w najniższej dywizji tych rozgrywek.

3. Grand Prix Spisu. W ISQ liczy się nie tylko wiedza, ale też szybkie palce. Sprawdź, jak wyglądasz na tle czołówki ISQ. Zapisz się tutaj: viewtopic.php?t=984 Miejsce się znajdzie.

4. Turnieje dla Juniorów. Tych nie było wiele, ale bijemy się w pierś i od nowego sezonu na pewno takie turnieje będą. Więcej szczegółów podamy przed startem sezonu 16, który nastąpi w październiku.

5. Liga Letnia. Prawdopodobnie taka liga będzie w trakcie letniej przerwy. Damy znać też za kilka tygodni.

6. Turnieje towarzyskie. Wystarczy śledzić ten temat: viewforum.php?f=81 Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dodam tylko, że nie zawsze tematyką jest żużel. Czasem na grupie ISQ na Facebooku https://www.facebook.com/groups/548355361898050 też są informacje o sparingach.

Masz jakieś pytania? Zadaj, wytłumaczymy wszystko.

Zapraszamy :)
Indywidualny Mistrz ISQ 09'
Drużynowy Mistrz ISQ 08', 09'
Złoty Nick 07'


Kariera: Red Sox (5-15) - 1684 punktów, 873 biegów, śr. 1,929.